(for future self) ikikik its easy
three bananas, 2 apples, and one mango cost $3.5, while 3 bananas, 2 apples and 1 papaya cost $4.20.
If the ratio of the cost of a mango to the cost of a papaya is 3 to 5, how much did the papaya cost?
A) $1.5 D) $1.9
B) $1.6 E) $2
C) $1.75
The answer is not in the answer options
yay im so efficient im already up to question 26 in 5mins;)

YOU ARE READING
Just a piece of my mind[RANDOM BOOK]
HumorBasically a diary but way more ?chaotic? I guess you can also call this a random book lol